Sesja hipnozy online przeprowadzam poprzez Skype. W dalszej części artykułu wyjaśniam w jaki sposób odbywają się sesje zdalnie i umieszczam odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania.

 Co jest potrzebne do sesji

  • aplikacja Skype na komputerze i słuchawki z mikrofonem
  • zaloguj się na Skype i wyślij mi zaproszenie do kontaktu
  • moja nazwa użytkownika Skype to:  live:165f3e064fa61eda 
  • Można także mnie znaleźć wpisując nazwę : Jolanta Drobek Hipnoza
  • 10 minut przed sesją proszę być przed komputerem, połączymy się i sprawdzimy czy technicznie wszystko działa
  • przygotuj sobie wygodne miejsce, najlepiej na leżąco pod ciepłym ulubionym kocem
  • komputer ustaw w taki sposób, abym mogła dobrze widzieć Ciebie

  Najczęściej zadawane mi pytania

Czy hipnoza online jest bezpieczna?

Praktyka terapii poprzez internet jest coraz bardziej popularna i nadal owocnie się rozwija. Coraz więcej znajomych hipnoterapeutów pracuje również w ten sposób z pacjentem. Osobiście mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu hipnozy online i mogę  stwierdzić, że ta forma niczemu nie ujmuje i jest bezpieczna. Kontakt chociaż nie bezpośredni, tak jak w gabinecie, to jednak mentalna łączność z pacjentem pozwala na swobodne prowadzenie sesji, więc odległość tak naprawdę nie ma znaczenia.

Co w sytuacji kiedy podczas transu nastąpi rozłączenie internetu ?

Nawet gdyby hipnoterapeucie uniemożliwiono wyprowadzenie pacjenta z hipnozy, ten z pewnością znowu by się ,,obudził”. Hipnoza przechodzi bowiem sama w naturalny sen, jeżeli na dłuższy czas zostanie zerwany związek z terapeutą (od ok dziesięciu do dwudziestu minut), z którego osoba zahipnotyzowana budzi się naturalnie sama z siebie, albo hipnoza sama przechodzi w stan czuwania.

Istnieje również możliwość nauczenia się samodzielnego wychodzenia z hipnozy (a zatem nie ma żadnego niebezpieczeństwa, że ktoś znajdzie się w niechcianej ,,stałej” hipnozie).

Czas trwania hipnozy i cennik

Cena sesji 60 minut wynosi 250 zł. Sesje wykonuje po zaksięgowaniu w/w kwoty na koncie banku lub po przesłania na maila potwierdzenia wpłaty.  Numer konta do wpłat: mbank 29114020170000420211225259 (właściciel konta: Jolanta Drobek). Tytułem wpłaty proszę wpisać: hipnoza i podać swoje imię i nazwisko.

 

Zapraszam na sesje hipnozy i zgłębiania wiedzy o sobie

Jolanta Drobek