Od ponad 20 lat kroczę ścieżką poznawania głębszych poziomów istnienia a to czym się teraz zajmuje jest tego konsekwencją.

Przed wielu laty poszukując rozwiązań dla siebie samej zainteresowałam się psychologią głębi. Studiując tomy dzieł psychologicznych wybitnego psychiatry i psychoanalityka C.G. Junga zainteresowałam się tematyką marzeń sennych. Zaczęłam pracować ze snami.  Kontaktując się z własnym cieniem, archetypami, łącząc w sobie to co wydawało się wcześniej oddzielone pracowałam nad własnymi procesami. Nauczyłam się na tej drodze rozpoznawać symbolikę nieświadomości i wchodzić z nią w kontakt w celu poszerzania świadomości i uzdrawiania siebie samej.

Z czasem zaczęło pojawiać się coraz więcej ,,cichej” radości z samego faktu życia oraz odczucie jedności ze światem.

Zajmuje się Hipnozą Terapeutyczną. Kwalifikacje hipnoterapeuty I i II stopnia uzyskałam w Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie.

Posiadam także uprawnienia hipnoterapeuty w metodzie Psychoterapeutycznej Wernera Meinholda opartej na hipnointegracyjnej psychoterapii głębi(dyplomy i certyfikaty – do wglądu w moim gabinecie)

Prowadzę Gabinet Hipnoterapii w Gdańsku, przy ulicy Wajdeloty 28 (piętro 3, gabinet 305).

Na co dzień doświadczam skuteczności hipnozy a potwierdzeniem tego jest zadowolenie moich klientów.

Zapraszam na sesje hipnozy i zgłębiania wiedzy o sobie

Jolanta Drobek