Nazywam się Jolanta Drobek, od ponad 20 lat kroczę ścieżką poznawania głębszych poziomów własnego istnienia a to czym się teraz zajmuje jest tego konsekwencją.

Przed wielu laty poszukując rozwiązań dla siebie samej zainteresowałam się psychologią głębi. Studiując dzieła wybitnego psychiatry i psychoanalityka C.G. Junga zainteresowałam się tematyką marzeń sennych. Temat snów zawsze mnie interesował, ponieważ od dziecka, tak jak sięgam pamięcią, moja świadomość we śnie wykazywała dość dużą dynamikę, zdarzało mi się wielokrotnie coś wyśnić.

I tak pod opieką terapeuty jungowskiego zaczęłam pracować ze snami przez okres 5 lat.  Kontaktując się z własnym cieniem, archetypami, pracowałam nad własnymi procesami. Nauczyłam się na tej drodze rozpoznawać symbolikę nieświadomości i wchodzić z nią w kontakt w celu poszerzania świadomości i uzdrawiania siebie samej.

Z czasem zaczęło pojawiać się coraz więcej ,,cichej” radości z samego faktu życia oraz odczucie jedności ze światem.

Zainteresowania c.d. – Kierunek moich zainteresowań płynie z pytań, które sobie zadaje: kim jestem? w jakim celu tu jestem? dokąd zmierzam? Chętnie czytam święte księgi różnych kultur i religii a także dzieła wybitnych mistyków takich jak Mistrz Eckhart, Rudolf Steiner po Gnozę Chińską i Gnozę Chrześcijańską. Interesuje się starożytną wiedzą pozostawioną przez przodków, symboliką, astronumerologią a także podglądam odkrycia nowoczesnej nauki, szczególnie mechaniki kwantowej.

Kwalifikacje – Studiowanie terapii w hipnozie zajęło mi 4,5 roku. Kwalifikacje hipnoterapeutki zdobyłam w Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie.

Jako hipnoterapeutka jestem jedną z dwudziestu specjalistów w Polsce w zakresie terapii analitycznej w hipnozie metodą Wernera Meinholda  (Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi metody H.I.T.T. ® Wernera Meinholda – Międzynarodowy Certyfikat do wglądu w gabinecie).

Jestem także jedną z rekomendowanych specjalistów w Polsce przez w/w instytucję w dziedzinie hipnozy.

Prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną w Gdańsku – Gabinet hipnoterapii – Gdańsk, ul. Wajdeloty 28.

Na co dzień doświadczam skuteczności hipnozy a potwierdzeniem tego jest zadowolenie moich klientów.

Zapraszam na sesje hipnozy i zgłębiania wiedzy o sobie

Jolanta Drobek