Z uwagi na obecną sytuacje na świecie  w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, prowadzę obecnie sesje on-line poprzez Skype.

Ta sytuacja zmusza do refleksji. Tak jak oddychamy tym samym powietrzem, tak samo jesteśmy zanurzeni w tym samym polu nieświadomości zbiorowej i poprzez to pole komunikujemy się każdą naszą myślą i uczuciem.

Jesteśmy jako ludzkość jednością, jeżeli coś się dzieje u jednego, wpływa to na innych. Łączy nas nie tylko przestrzeń fizyczna ale i mentalna. Bardzo ważne jest, aby teraz utrzymać wewnętrzną równowagę.

W sytuacjach zagrożenia życia mogą uaktywniać się i wypływać na zewnątrz stare lęki. W momencie kiedy ludzie wpadają w panię, boją się, martwią osłabiają układ immunologiczny i są bardziej podatni na choroby. Wszyscy wiemy, że lęk nie jest dobrym doradcą.  Nie wstydźmy się go, to całkowicie normalne, że się pojawia. Ważne żeby nad nimi zapanować, przepracować i uwolnić aby nie przekazywać dalej, dzieciom, bliskim i światu.

Tak jak izolujemy się fizycznie tak również mentalnie musimy zatroszczyć się o siebie i innych. Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź Twoi bliscy i znajomi, służę swoją wiedzą i umiejętnościami. Poniżej opisałam zasady hipnoterapii poprzez Skype.

 Hipnoza ONLINE

Co jest potrzebne do sesji

  • aplikacja Skype na komputerze i słuchawki
  • zaloguj się na Skype i wyślij mi zaproszenie do kontaktu
  • moja nazwa użytkownika Skype to:  live:165f3e064fa61eda 
  • Można także mnie znaleźć wpisując nazwę : Jolanta Drobek Hipnoza
  • 10 minut przed sesją proszę być przed komputerem, połączymy się i sprawdzimy czy technicznie wszystko działa
  • przygotuj sobie wygodne miejsce, najlepiej na leżąco pod ciepłym ulubionym kocem
  • komputer ustaw w taki sposób, abym mogła widzieć Ciebie a szczególnie Twoją twarz

  Najczęściej zadawane mi pytania

Czy hipnoza online jest bezpieczna?

Trans hipnotyczny można również przeprowadzać zdalnie online i jest to całkowicie bezpieczne. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z hipnozą  poprzez Skype. Z tej możliwości do tej pory bardzo chętnie korzystali przede wszystkim Polacy mieszkający za granicą.

Co w sytuacji kiedy podczas transu nastąpi rozłączenie sieci?

Na początku sesji podaje sugestie, że w razie rozłączenia technicznego osoba ma policzyć do 5 i wyjdzie z hipnozy.

Zawsze każdemu zwracam uwagę na fakt czym jest stan alfa umysłu. Przypominam, że jest to stan pomiędzy snem i jawą, gdzie osoba będąca w hipnozie normalnie może komunikować się z hipnoterapeutą. Nie jest to całkowite wyłączenie, jak niektórzy uważają.

Czy z hipnozy można nie wyjść?

Nie można nie wyjść z hipnozy.

W stanie alfa umysłu każdy z nas jest kilka razy dziennie, nawet tego w większości nie zauważając. Jesteśmy w tym stanie na przykład:

  • tuż przed zaśnięciem i zaraz po wybudzenia, zanim na dobre nie zaśniemy i zanim się do końca nie wybudzimy
  • kiedy uwagę przekierujemy na obiekt, który nas zachwyci np. wschody i zachody słońca
  • kiedy używamy intuicji i coś tworzymy, odczuwamy wtedy jakby inspirację z wnętrza nas samych. Największe wynalazki i odkrycia powstały z poziomu alfa umysłu

   Czas trwania hipnozy i cennik

Sesja 60 minut – 250 zł

Sesje wykonuje po zaksięgowaniu w/w kwoty na koncie banku lub po przesłania na maila potwierdzenia wpłaty. Numer konta do wpłat: mbank 29114020170000420211225259

Tytułem wpłaty proszę wpisać: hipnoza i podać swoje imię i nazwisko.

 

Zapraszam na sesje hipnozy 

Jolanta Drobek